top of page
Sterownik hydromasażu
Sterownik hydromasażu

press to zoom
Szklany łącznik zbliżeniowy
Szklany łącznik zbliżeniowy

press to zoom
Dotykowy panel z wyświetlaczem OLED
Dotykowy panel z wyświetlaczem OLED

press to zoom
Sterownik hydromasażu
Sterownik hydromasażu

press to zoom
1/18
tworzymy urządzenia jutra

Sterowniki elektroniczne

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele urządzeń wokół nas pracuje poprawnie dzięki elektronicznym sterownikom. Głównym zadaniem tych układów, nazywanych też często kontrolerami, jest nadzór i dostosowywanie funkcjonowania pozostałych podzespołów do zmieniających się warunków otoczenia lub też poleceń osoby obsługującej. Często czuwają one również nad bezpieczeństwem użytkowania, zapobiegają przeciążeniom i ostrzegają o awariach, dlatego tym bardziej warto zadbać, by nie tylko dobrze spełniały swoją funkcję, ale same również charakteryzowały się niezawodnością.

Podstawą działalności naszej firmy jest tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych układów elektronicznych, w tym również sterowników. Wśród stworzonych przez nas realizacji znajdują się między innymi wykorzystywane w inteligentnych domach kontrolery oświetlenia LED i Power LED, które stabilizują płynący przez diody prąd i znacznie spowalniają ich zużywanie się. Innymi przykładowymi urządzeniami, które tworzyliśmy już dla naszych klientów są między innymi systemy zarządzania uliczną sygnalizacją świetlną, sterowniki do urządzeń z hydromasażem oraz pomp, a także cała gama elektroniki przemysłowej. To jednak jedynie przykłady. Z chęcią podejmiemy się nowych wyzwań.

W ramach każdego zlecenia dokładamy wszelkich starań, aby projektowane i produkowane przez naszą firmę sterowniki dostosowane były ścisłe do wymogów zamawiającego i umożliwiały bezproblemową obsługę. Dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo użytkowania, ale również o wygodę, dlatego nie pomijamy kwestii takich jak choćby wyposażenie układu w przystępny i czytelny interfejs. Nasze urządzenia możemy przystosować do pracy w każdych warunkach, uodpornić je na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Zdobyte doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwiają nam indywidualne podejście do każdego zamówienia – staramy się zawsze zaproponować najbardziej optymalne i wydajne rozwiązania.

bottom of page