top of page
Elektroniczne systemy sterowania
tworzymy urządzenia jutra

Projektant elektroniki i programista mikrokontrolerów - Praca

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko

projektant elektroniki i programista mikrokontrolerów.

Opis stanowiska pracy:

Osoba na tym stanowisku będzie wspomagała projektowanie i wdrażanie do produkcji urządzeń elektroniki i automatyki użytkowej.

Nasze oczekiwania:
Dobra znajomość zagadnień elektroniki,
Doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych,
Znajomość oprogramowania do projektowania obwodów drukowanych (mile widziany Altium Designer),
Bardzo pożądana samodzielność działania i kreatywność,
Umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim,
Umiejętność programowania mikrokontrolerów 8/16/32 bitowych
Wykształcenie minimum średnie techniczne.

Oferujemy:
Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie ukierunkowanej głównie na innowacyjność swoich produktów.
Atrakcyjne wynagrodzenie i duże możliwości rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy:

Kraków

bottom of page